12 Ekim 2020 Pazartesi

 


Hakkımızda

Tema Bul; internet ortamında en güncel ücretsiz temaları tanıtmak amacıyla kurulmuş bir platformdur. Tema Bul platformunda güvenliği denetlenmemiş ve telif hakkı içeren temalar asla  paylaşılmaz ve bu hususa aykırı hareket eden yazar ve kullanıcılar platformdan uzaklaştırılır. Etik açıdan herhangi bir yanlış uygulama yapılmaması adına, içerikler sık sık denetlenmektedir.

Tema Bul platformunda paylaşılan WordPressOpenCartBlogger temalarını gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Ayrıca bu platformda çeşitli scriptler tanıtılmaktadır. Bu scriptlerin indirilmesinde herhangi bir güvenlik ve telif ihlali bulunmamaktadır. 

Tema Bul platformundan indirilen temalar, scriptler güvenlik açısından denetimden geçirilmektedir. Ancak indirme, kurulum, ya da diğer kişilere satışından doğacak herhangi bir maddi, yasal sorunda Tema Bul olarak sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu açıdan kullanıcılarında indirdikleri temaları kullanırken bu tür sorunlar yaşamamaları adına dikkatli olmalarını tavsiye ederiz.

Tema Bul platformu, tasarımcıların yapmış olduğu tema ya da scriptleri tanıtmak amacıyla kurulmuştur. Bu açıdan kullanıcıların da kendi tasarımlarını daha fazla kişiye duyurmaları açısından bizlerle iletişime geçmelerinden memnuniyet duyarız.